شرکت دایاپلیمر کاسپین شما را به خرید بهترین محصولات بطری، چاپ تامپو وسیلک روی ظروف  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 13 + 2 =

شرکت دایاپلیمر کاسپین شما را به خرید بهترین محصولات بطری، چاپ تامپو وسیلک روی ظروف  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 12 + 1 =

مرکزخرید بطری آب رنگی

آنچه در این مقاله می خوانید...

مراحل تولید بطری آب رنگیتولید بطری آب رنگی

استفاده از بطری های شیشه ای درب دار  جهت نگهداری آب و سایر نوشیدنی ها در یخچال برای حفظ کیفیت آن همچنین جلوگیری از ورود میکروب و آلودگی امری ضروری به نظر می رسد. بطری آب رنگی با ظاهری شکیل و زیبا می تواند نیاز بازار فروش این محصول را تامین کند.مرکز خرید بطری رنگی با ارائه جدیدترین طرح های بطری می تواند شرایط خریدی آسان را برای مشتریان عمده و جزء فراهم کند.مرکزخرید بطری آب رنگی

مراحل تولید بطری آب رنگی

مراحل تولید بطری آب رنگی مراحل تولید بطری شیشه ای طی فرآیند های مختلفی صورت می گیرد که نیاز به مهارت خاصی دارد.

مواد اولیه برای تولید این محصول شامل شن و ماسه سیلیس به میزان ۳۵ در صد، آهک به میزان ۱۰ درصد و خاکستر سودا با ترکیب ۱۵ درصد می باشد. ترکیبات دیگر شامل مواد بازیافتی می باشد.

آهک برای دوام و استحکام شیشه مورد استفاده قرار می گیرد و خاکستر سودا به ذوب شدن سیلیس کمک می کند.

برای تولید شیشه های رنگی نیاز به ترکیبات دیگری نیز هست. بطور مثال با اضافه کردن اکسید کروم رنگ شیشه سبز خواهد شد.

پس از اینکه این مواد با درصد های مورد نظر باهم ترکیب شدند، در کوره های با دمای بالا باید به حالت ذوب در آیند. این فرآیند طی یک روز صورت می گیرد.

پس از ذوب شدن مواد به صورت یکنواخت مرحله بعدی قرار دادن مواد ذوب شده در قالب های مخصوص است. دمیدن در شیشه ذوب شده به کمک دستگاه مخصوص مرحله پایانی تهیه بطری شیشه ای است.

با ورود تکنولوژی جدید به صنعت شیشه گری، مراحل ساخت انواع ظروف شیشه ای به کمک دستگاه های پیشرفته صورت می گیرد و کار ساخت بطری نیز آسان گردیده است.

درحالی که در روش سنتی تمامی مراحل ساخت بطری توسط نیروی انسانی انجام می شد.

تولید بطری آب رنگی

تولید بطری آب رنگی همانطور که می دانید بطری آب رنگی مانع نفوذ اشعه های مضر نورخورشید به مواد داخلی بطری شده همچنین مانع ورود بوی مواد مختلف به داخل بطری می شود.

به همین دلیل این نمونه بطری های طرفداران زیادی داشته و بازار فروش پر رونقی دارند. به همین منظور تولید بطری آب رنگی توسط کارخانجات متعددی برای تامین نیاز بازار داخلی صورت می گیرد.

تولید بطری رنگی در طرح های بسیار زیبا می تواند مشتریان بیشتری را جذب خرید این محصول کند.

بالطبع تولید کنندگان این محصول در صدد جلب رضایت مشتری و فروش بیشتر تولیدات خود همچنین دست یافتن به سود مطلوب خواهند بود. تولید کننده بطری رنگی با عرضه مستقیم این محصول به بازارهای فروش در صدد است بطری های تولید شده با قیمت ارزان تری به دست مصرف کننده نهایی برسد.

Call Now Buttonتماس بگیرید